משטח החתלה מתקפל – הפתרון הנכון לכל מקו

הורים לקטנטנים מוצאים את עצמם מבלים שעות רבות בכל יום בהתחלתם ונעזרים באביזרי עזר שונים שיסייעו להם בכך ויאפשר להם וגם לקטנטנים את הנוחות המרבית. שידת החתלה אפשר למצוא כיום כמעט בכל בית, היכן שיש תינוקות והיא שימושית מאד במהלך היום, בכל פעם כשמחתלים את התינוק. אך מה עושים כשיוצאים מהבית וצריך לחתל את הקטנטנים? אם כן, במקומות ציבוריים רבים אפשר למצוא כיום מתקן החתלה מתקפל לקיר, המספק את מידת הנוחות הנדרשת הן להורה המחתל והן לתינוק.
לחתל בזהירות ובנוחות משטח החתלה מתקפל לקיר כשמו כן הוא.
מדובר במשטח שנועד להחתלתם של הקטנטנים, כשהוא צמוד אל הקיר. כאשר מעוניינים להשתמש בו פותחים אותו, ובסיום ההחתלה סוגרים אותו חזרה, כך שהוא נצמד אל הקיר ואיננו תופס מקום רב או בולט בעין. את המתקנים הללו נראה במקומות רבים, בשירותים ציבוריים, במלתחות ובכל מקום, כמעט, היכן שמסתובבים לא מעט אנשים. גם בקניונים נמצא את המשטחים האלה בשירותים ולעיתים בחדרים נפרדים, המיועדים אך ורק להחתלה.
התאמה מדויקת
היתרון במתקנים אלה הוא האפשרות לחתל את התינוק גם מחוץ לבית במקום מסודר, אסתטי, היגייני ונוח מאד ומבלי לדאוג לדבר. לא צריך לבזבז זמן בחיפוש אחר פתרונות אחרים, ואפשר למצוא את המתקנים במלתחות או בשירותים. גם באולמות אירועים נמצא אותם, בתחנות רכבת ובמשרדי ממשלה רבים המשרתים לא מעט אנשים. הם מגיעים במידות שונות וניתנים להתאמה מדויקת מאד, תוך התייחסות לתנאי השטח והנתונים המיוחדים הרלוונטיים לו. מחפשים מתקני החתלה איכותיים? עמידה בכל התקנים, נוחות, איכות וגם מחיר הוגן עבור המשטח הן נקודות שחשובות לכם? חברת הייגייניק היא הכתובת המתאימה להיעזר בשירותיה. לסקירת כלל מוצרי החברה, כולל משטחי ההחתלה המתקפלים שהיא מציעה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר ב – 08-9247979